TR|EN

İzmir’in eski ve köklü firmalarından olan ŞAHAN YAPI, 2016 yılında 27. yılını kutluyor. Kurumsal yapısını önümüzdeki on yıllara, hatta yüz yıllara taşıyacak markası olan SHNGRUP ile sizleri selamlıyor. 1989 yılında Bursa’da başlayan, 1995’te İzmir’e taşınarak köklenen, faaliyet alanlarını her geçen gün genişleterek, yaptığı her atılımı ile, her gün gelişerek yılları geride bırakmış ve artık yılların tecrübesini de yetenekleri arasına katarak önümüzdeki yıllara daha güvenle bakıyor. Ahşap ve ahşap ürünleri ticareti ve imalatı ile başlayan yolculuğumuz inşaat, inşaat malzemeleri, proje, taahhüt, çatı sistemleri, mutfak ve pergole imalatı, izolasyon sistemleri, ahşap koruma ve renavasyon sistemleri enerji gibi uzmanlıklarla güçlenerek devam ediyor.

1989 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinip, müşteri memnuniyetini geliştirerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile emin adımlarla yürümekteyiz. Güvenilir, deneyimli ve yenilikçi yapımız, sürdürülebilir kârlılık stratejimiz ve nitelikli insan kaynağımızla bunca yılı da başarılarla geride bıraktık. 

Biz SHNGRUP olarak, başarılı sonuçlanan girişimler yapabilme yolunda; önce inanarak; ancak inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak bugünlere geldik. Ailemizin ve ailemizin bir parçası olan tüm çalışanlarımızın vazgeçilmez ilkesi, “dürüstlükten” asla ödün vermeden, insana yatırım yapmaktan ve insana saygıdan vazgeçmedik. Başarıya ulaşmanın sırrının, müşterilerimize misafirlerimiz gözüyle bakmak, çalışanlarımıza insani hassasiyetle davranmak olduğunun bilinciyle, sektöründe rekabet eden bir kurum olarak, temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her gün geliştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Saygılarımla
İsmail Özden ÖZMEN
SHNGRUP Yönetim Kurulu Başkanı

   SHNGRUP olarak yılların verdiği tecrübe ve strateji ile “en iyi” olmayı hedeflemekteyiz. Çalışanlarımızla birlikte büyük bir aile olarak, çalışma ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirerek evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmak görevimiz. Bu amaçlar doğrultusunda ilerlerken aşağıda yer alan ilkelere taviz vermeden sürdürüyoruz. 

  • Dürüstlük
    Köklü ticari deneyimin güvencesiyle sözümüzün daima arkasında dururken vazgeçemeyeceğimiz unsur; dürüstülük”.

  • Müşteri Memnuniyeti 
    Müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, kapsamlı bir şekilde değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak, SHNGRUP’un kültürünün bir parçasıdır.

  • Yenilikçi 
    Ürünlerinin, hizmetlerinin, iş yapış şekillerinin ve süreçlerin hem şirket çalışanları hem de müşteriler için daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak yenilikler bulmak ve uygulamak temel hedef ve ilkelerimizdendir.